• DirectionMały Inżynier, Zagrodnicza 8a 61-654 Poznań
  • Phone+48 516 037 585
  •

Konkurs realizowany w ramach projektu Akademia Robotyki organizowanego przez Fundację oraz Urząd Miasta Poznania.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VI poznańskich szkół podstawowych.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu robota, który byłby pomocny dla Ciebie, Twoich kolegów, rodziców czy dziadków  w codziennym życiu.
Projekt powinien być przygotowany w formie plakatu zawierającego grafikę lub rysunek obrazujący wygląd wymyślonego robota, zasady jego funkcjonowania oraz informacje do czego służy i komu w czym pomaga. Każda praca powinna zawierać imię i nazwisko twórcy.

Prace należy przesłać pocztą do siedziby Fundacji Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera na adres ul. Zagrodnicza 8a, 61-654 Poznań lub w wersji elektronicznej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję składająca się z przedstawiciela Politechniki Poznańskiej, członka zarządu fundacji oraz jednego z wolontariuszy fundacji.

Termin nadesłania prac - do 25.11.2016r. (decyduje data stempla pocztowego).

Wyniki zostaną ogłoszone 29.11.2016r. na stronie internetowej fundacji, a także przesłane do uczestników.

Do wygrania niesamowite zestawy edukacyjne!

Szczegółowe informacje oraz regulamin zawarte są na stronie: https://www.facebook.com/events/1845264312426960/

PL EN+